Що таке Фрузі?
«Фрузі» – це мікси натуральних фруктів, овочів та ягід,
100% без додавання води та цукру.
І ми слідкуємо, щоб  зробити їх максимально
корисними для дітей.
Готуємо Фрузі
Ми збираємо стиглі фрукти, ягоди та овочі, а потім
дбайливо їх чистимо.
До «Фрузі» не додаються ані вода,
ані цукор. Тому наші мікси такі густі й натуральні.
Далі ми розливаємо їх по
упаковках-пірамідках.
Ці пірамідки зручно лягають у дитячу долоню –
ручки не будуть липкими, тому діти можуть
брати їх із собою до школи чи на прогулянку.
Смаки
Діти люблять різноманіття, тому ми
підготували для них різні смаки:
груша та яблуко
2/5 груші
1/2 яблука
морква та яблуко
1/5 моркви
3/4 яблука
яблуко
яблуко
полуниця та яблуко
3/4 Яблука
полуниці
персик та яблуко
1/3 Персика
3/4 Яблука
Мікс ягід та яблук
3/4 яблука
3 голубики
2 смородини
1 малина
Шоколад
1/2 яблука
7 ягід винограду
какао
З яблук та банану
1/5 банана
3/4 яблука
Цікаво
18.11.2014
Вітаміни завжди з собою
Якщо Ви вибираєте, що якнайкраще поповнити організм Вашої дитини запасом вітамінів на день, і вагаєтеся між свіжими фруктами, дитячим пюре, смузі та фреш-соками, тоді у нас є ідеальний рецепт — тепер усе це в одній упаковці «Фрузі».

Якщо Ви вибираєте, що якнайкраще поповнити  організм  Вашої дитини запасом вітамінів на день, і вагаєтеся між свіжими фруктами, дитячим пюре, смузі та фреш-соками, тоді у нас є ідеальний рецепт — тепер усе це в одній упаковці «Фрузі».

Усі розуміють, що в період, коли дітки починають ходити до школи, на їхні плечі лягає не тільки важкий портфель із книгами, але і багато інтелектуальних та фізичних навантажень. Діти змушені звикати до нового графіка, гарно навчатися, робити домашні завдання та ще й займатися позашкільною діяльністю.

Адаптуючись до нових умов, дитячий організм може перевиснажитися. Щоб уникнути цього, потрібне правильне харчування.

Найкращий рецепт для забезпечення діток вітамінами та корисними речовинами — ретельно складати раціон харчування дітей як удома, так і в школі. Але якщо вдома ми ще можемо контролювати цей процес, то поза ним зробити це складніше. Тому треба уважно готувати дитині їжу із собою.

Якщо вона не встигає поснідати вдома, потрібно дати сніданок із собою. Прекрасним контейнером для цього є пластикова коробка для їжі — ланч-бокс. Дітям буде легко відкривати та закривати його, також їжа довший час залишиться теплою.

Їжа для сніданку в школі може включати бутерброд із цільнозернового або висівкового хліба з відвареним м'ясом чи нежирним, негострим твердим сиром, запечені або парові сирники чи сирні запіканки. 

Обов’язково варто пам’ятати про фрукти та овочі: яблука, груші, огірок або моркву. Вони можуть бути у твердому вигляді або у приготованому вигляді свіжовичавлених соків, смузі чи пюре.

Легкий перекус, полуденок, допоможе Вашій дитині справитися з підготуванням домашніх завдань чи отримати запас сил для позашкільної діяльності.

Їжею для полуденка можуть бути фрукти або ягоди — свіжі чи розморожені (полуниця, малина, чорниця, голубика), висівкова булочка з джемом або цільнозернове печиво з натуральним йогуртом (кефіром, ряжанкою), чай із молоком.

Щодо напоїв, то можна давати дітям фруктово-ягідні компоти, кисіль, зелений чай із лимоном і медом, а також натуральні соки та свіжовичавлені фреш-соки, фруктові смузі або пюре.

Важко не помітити, що для здорового харчування дитині необхідно багато фруктів та овочів.

Але де може дитина отримати таку кількість корисних продуктів? Не набивати ж її портфель усім цим. А сама вона навряд чи придбає їх у магазині. Тому варто задуматися, як правильно приготувати ланч-бокс, щоб найкраще забезпечити школяриків достатнім запасом фруктів та овочів. Іноді просто немає можливості та часу приготувати свіжовичавлений сік дітям.

«Чумак» пропонує Вам та Вашим дітям натуральний фруктово-овочевий заряд вітамінів у зручних упаковках «Фрузі». Це перетерті фрукти та овочі без жодного додавання цукру та води.

 

Рекомендації взяті зі статті дієтолога Оксани Скиталінської, 100rokiv.com, спеціально для УП.Життя.

18.11.2014
Сила супергероїв у мультифруктах. Як корисно і вітамінно згодувати дитині денну норму фруктів-овочів?
Що в природі фруктового й овочевого не водиться, все прямо бери та жуй. І що важливо — це не тільки смакота, але ще й суцільні вітаміни та користь: і для травлення, і для дитячого росту, і для насичення необхідними мікроелементами.

Що в природі фруктового й овочевого не водиться, все прямо бери та жуй. І що важливо — це не тільки смакота, але ще й суцільні вітаміни та користь: і для травлення, і для дитячого росту, і для насичення необхідними мікроелементами.

 

Як ми вже згадували, одним із принципів здорового харчування є правило «5 на день» — 5 порцій фруктів та овочів щодня. І чим вони різноманітніші, тим краще для дітей.

 

Тож проведемо розбір польотів натуральних фруктів та овочів, які не просто бажано, а і необхідно міксувати в дитячому раціоні (в соках та пюре).

 

Персик. Його м’якоть дуже соковита, поживна та легко засвоюється організмом. Тверда п’ятірка фосфору і калію, вітамінам C, B2 і бета-каротину, що містяться у персиках. Особливо корисний персик для дітей, у яких апетит не б’є рекорди. 

 

Яблуко. Вже не перше тисячоліття один із чемпіонів по користі для дітей. У ньому багато вітамінів B1, C, бета-каротину, заліза, калію, клітковини. А якщо яблуко — ще й у вигляді натурального соку, то це і м’язи міцні, і час зекономлено, і без огризків по всьому рюкзаку.

 

Груша. Корисна і смачнюча, хоча цукру у ній менше, ніж у яблуках. Вона корисна ферментами, клітковиною, вітамінами С, В2, РР, каротином, а також фолієвою кислотою, якої навіть більше, ніж у чорній смородині. До того ж у груші багато мікроелементів, зокрема фосфору, заліза та магнію.

 

Полуниця. Мало того, що у ній є вітамін С, кальцій, білок, магній та фолієва кислота, так ця ягода ще й позитивно впливає на роботу мозку. Історія практично не знає прикладів, коли б діти доносили ягоди до школи цілими та не потовченими, тому краще давати їх у вигляді перетертого фруктового пюре чи видавленого натурального соку.

 

Морква. Чого тільки немає у цьому чудо-овочі (вітаміни групи B1, PP, C, E та калій), а тут ще й виявляється, що вона корисна і для зору, і для пам’яті. Щоправда, не всі діти люблять гризти моркву, та, на щастя, всі вітаміни можна зберегти, якщо Ви приготуєте для дітей морквяний сік.

 

Усі ці фрукти та овочі мають стратегічне значення для раціону дітей, але ні для кого не новина, що треба ще добряче постаратися, щоб умовити малу дзиґу з’їсти той чи інший фрукт. Овочі — взагалі окрема тема. Легше домовитися з сомалійськими піратами, ніж умовити дитину згризти морквину чи селеру.

 

Тому фрукти й овочі можна давати дітям у зручній формі — натуральних свіжовидавлених соків, фруктових пюре та смузі. Найсильнішою їхньою стороною є міксування одразу декількох фруктів чи овочів. При цьому варто слідкувати, щоб усі фруктові пюре та фреші були максимально натуральними, без додавання цукру та води.

 

Цим ми і керувалися, створюючи «Фрузі» — фруктове їдло для маленьких супергероїв, яке позбавляє від огризків і липких рук. Але що найважливіше, у компактних 65-грамових пірамідках одразу заміксовані різні корисні фрукти та овочі. Усю добову норму можна розділити на декілька разів. Так і вся користь буде отримана, і щоразу можна вибирати новий смак (яких у нашому арсеналі аж п’ять).

 

Тож у Ваших маленьких супергероїв завжди буде під рукою запас енергії та вітамінів на всі смаки та настрої.

 

Рекомендації взяті зі статей ресурсу

http://globalscience.ru/article/read/20350/

31.12.2013
Фрукти – таємна сила малих супергероїв
Нікого не здивуєш тим, що правильне харчування є важливим для здоров’я дітей.

 

Нікого не здивуєш тим, що правильне харчування є важливим для здоров’я дітей. Проте не всі знайомі з конкретними принципами, яких варто дотримуватися у повсякденному раціоні для підтримання належного рівня корисних речовин і вітамінів.

Наприклад, Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує щодня споживати не менше 400 г фруктів і овочів.

Більшість українців недооцінюють важливість рослинної їжі в повсякденному раціоні: 40% наших співвітчизників страждають від авітамінозу. А в середньому за рік ми випиваємо тільки 11 літрів соку, в той час як європеєць – 50 л, а мешканець США і Канади – до 80 л на рік!

Одним із принципів здорового харчування є концепція «5 на день», тобто правило з’їдати 5 порцій овочів і фруктів протягом дня.

Однією порцією можна вважати кількість їжі, що вміщається в жмені. Тобто для вас це ваша жменя, а для вашої дитини, відповідно, її жменька. У такому випадку вага однієї порції становить від 65 до 200 грамів.

Може здатися, що дотримуватися правила п'яти порцій складно, особливо дітям, яким і так потрібно постійно про все нагадувати. А тут їх ще й треба змусити їсти фрукти та овочі – звучить, як щось з області фантастики. Адже діти іноді бувають такими прошеними! З'їсти яблуко чи грушу для них – ціла історія з пережовуванням, качанами та липкими руками. Мабуть, усім батькам знайома ситуація, коли діти приносять додому фрукти, що їм дали зранку, і починають виправдовуватися, чому вони їх не з'їли.

Тому фрукти та овочі потрібно давати дітям у формі зручної упаковки. Погодьтеся, замість того щоб тягати фрукти в школу, на тренування чи прогулянку, простіше кинути декілька таких упаковок у портфель чи навіть у кишеню.

 

Цими думками ми й керувалися, створюючи пірамідки «Фрузі», які зручно лягають у дитячу долоню та залишають руки чистими.

 

А компактний 70-грамовий об'єм упаковки «Фрузі» дозволяє слідувати принципу «5 на день»: можна розділити денну норму споживання на декілька разів через певні проміжки часу, наприклад, зранку, між уроками, після них, на спортивних тренуваннях чи музичних заняттях.

 

Ще одним принципом вживання фруктів та овочів є принцип різноманіття. Для того щоб діти отримували максимальну кількість поживних речовин, важливо, щоб вони їли плоди різних типів.

 

Тому ми зробили аж п’ять  різних міксів – п’ять  різних смаків. Адже діти так люблять пробувати щось нове і постійно різне!

 

Тож тепер ваші маленькі супергерої повністю готові до будь-якої активної діяльності і завжди можуть поповнити запас енергії та вітамінів за допомогою «фруктової їжі супергероїв».

 

Фрузітека
17.03.2014
Фруктове їдло для супергероїв
17.03.2014
Фруктове їдло для супергероїв
17.03.2014
Фруктове їдло для супергероїв
17.03.2014
Фруктове їдло для супергероїв